03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident trafiku pranë Katedrales Ortodokse në Shkup, përmbyset një veturë

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin pranë Katedrales Ortodokse në Shkup. Siç shihet edhe në video, vetura është përmbysur dhe ka përfunduar në trotuarin e këmbësorëve. Shkak për këtë aksident duket të ketë qenë shpejtësia e madhe me të cilën lëvizte automjeti. Policia ndodhet në terren dhe po heton për rastin në fjalë, ndërsa për momentin nuk raportohet të ketë të lënduar

Të fundit