05/03/2024
8.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksidenti i mbrëmshëm në Tetovë, policia me detaje

Mbrëmë në Tetovë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë disa vetura. Gjatë këtij aksidenti kanë mbetur të lënduar katër persona.

“Në aksident janë përfshirë tri automjete: BMW me targa të Tetovës e drejtuar nga E.B. (21) nga fshati Sellcë e Tetovës, vetura “Audi” me targa të Shkupit drejtuar nga B.L (35) nga Republika e Shqipërisë dhe veturës “BMW” me targa të Gjermanisë drejtuar nga E M. (44) nga Gradeci i Gostivarit. Në aksident katër persona kanë pësuar lëndime fizike të cilat janë konstatuar në Spitalin Klinik të Tetovës, pas së cilës janë lëshuar për mjekim shtëpiak”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të fundit