18/06/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksion policor në Haraçinë, arrestohen dilerë të armëve dhe drogës

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski thotë se sot ka pasur aksion policor në Haraçinë.

Aksioni policor, sqaron Spasovski, është për tregti me armë dhe drogë dhe deri tani janë arrestuar tetë persona, duke përfshirë edhe zyrtar policor.

“Në hetimi disa mujor, në Haraçinë janë arrestuar tetë persona, ndërsa njëri prej tyre është zyrtar policor dhe një person nga Sveti Nikole”, tha Spasovski./Telegrafi/

Të fundit