24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ali Ahmeti, tash e dy orë në intervistim nga Gjykata Speciale

Kryetari i BDI-së në Maqedoni të Veriut, Ali Ahmeti, nga ora 09:30 është duke u intervistuar në zyrat e EULEX-it në Prishtinë nga Gjykata Speciale.Ai do të intervistohet sipas paralajmërimeve sot dhe nesër në cilësinë e dëshmitarit.

Të fundit