23/05/2024
11.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Apartamenti merr flakë nga një bombol gazi në Aerodrom

Një banesë në një pallat në bulevardin “ASNOM”, mes hotel “Rusia” dhe hotel “Hilton”, është djegur mëngjesin e sotëm nga një bombol gazi.

Sipas gazetarit të MIA-s nga terreni, zjarri është shuar dhe nuk ka të lënduar.

Në një deklaratë për MPB-në, komandanti informoi se kanë ndërhyrë pesë makina zjarrfikëse dhe 14 zjarrfikës.

Të fundit