17/06/2024
17.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arrestohen dy persona në Tetovë, i vodhën makinën një mërgimtari

Dje (17 gusht) në ora 15:00 dhe 19:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë ndaluar A.A (29) dhe N.M.(30) nga Tetova.

Përkatësisht, A.A një ditë më parë është denoncuar nga 33-vjeçari Z.H.

Ai është nga një fshat i Tetovës se i ka marrë veturën e tij tip “BMW” me targa gjermane.

“Automjeti është gjetur, derisa drejtohej nga N.M. dhe iu kthye pronarit, ndërsa A.A. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga MPB.

Të fundit