17/06/2024
25.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arrestohet 50 vjeçari nga Sellca e Tetovës, ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

“Dje (13-prill) rreth orës 17:10, pjesëtaret e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin SH.S. (50) nga Sellca e Tetovës i cili kishte abuzuar fizikisht dhe psiqikishtë për një kohë të gjatë gruan e tij 40-vjeçare me të cilën nuk kanë qenë të kurorëzuar (një shtetase e huaj) dhe 4 fëmijët e tyre të mitur. I njëjti është mbajt në Stacionin Policor Tetovë, për procedura të mëtejme dhe pasi çështja të sqarohet dhe dokumentohet plotësisht, do të përgatitet parashtresë adekuate”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të fundit