25/06/2024
23.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arrestohet një shkupjan, me thikë ka sulmuar policë

Nëpunës policorë nga SPB Shkup dje në orën 16:15 e kanë privuar nga liria F.H (41) nga Shkupi sepse fizikisht e ka sulmuar dhe me thikë ka tentuar ta lëndojë nëpunësit policorë të cilët kanë ushtuar detyrën zyrtare.

F.H është arrestuar dhe dërguar në stacionin policorë ku pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të parashtrohet padi përkatëse.

Të fundit