15/06/2024
17.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bastisen qelitë e Grupit të Kumanovës në Idrizovë

Në orët e hershme të mengjesit, policia sot ka bastisur qelitë e pjesëtareve të Grupit të Kumanovës. Sipas policisë, gjatë bastisjes janë gjetur celularë dhe “gjësende tjera” të palejuara, transmeton gazeta Lajm. Ato janë dërguar për ekspertizë.

“Bastisja është kryer pa asnjë problem dhe pa asnjë incident”, kanë deklaruar nga policia për mediumet maqedonase.

Të fundit