13/04/2024
15.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bekteshi: BDI këtë herë do të ketë vija të kuqe për disa parti

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, thekson se BDI këtë radhë do të ketë edhe vija të kuqe se me kë do të bëjë koalicion për formimin e Qeverisë.

Sipas tij , kjo parti nuk do të bëjë koalicion me asnjë subjekt që do të tentojë të mos pranojë Marrëveshjen e Prespës, Marrëveshjen me Bullgarinë dhe Ligjin e Gjuhëve, përcjell Gazeta Express./V.Leka/

Të fundit