25/04/2024
8.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

BESA, në krye me Hoxhën, prezantoi listën e këshilltarëve komunal në Prespë

Prespë – Në vendlindje, në Prespën e dashur, në një atmosferë impozante prezantuam listën e kandidatëve për Këshillin Komunal të udhëhequr nga Memet Hoxha. Bashkë me nënkryetarët Abdush Demiri dhe Kastriot Rexhepi shpalosëm ofertën politike dhe u zotuam se do angazhohemi #MeKaKrejt për realizimin e misionit dhe vizionit të Lëvizjes BESA, ka njoftuar sekretari gjeneral i BESËS, Arjanit Hoxha./Tv Koha/

Të fundit