24/07/2024
17.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bilall Kasami : Ku ka më mirë se të fillosh ditën me fëmijët Gëzuar 28 Nëntorin!

Ku ka më mirë se të fillosh ditën me fëmijët e çerdhes “Rinia”, ata që janë e ardhmja e vendit. 28 Nëntori🇦🇱 na gjen me aktivitete të ndryshme, me shfaqje, poezi, këngë dhe valle e festojmë festën e flamurit.
Edhe shumë aktivitete të tjera na presin për të festuar së bashku këtë 28 Nëntor, si asnjëherë më parë!

Prezentim i pasur dhe i mrekullueshëm i nxënësve të SHFK “Istikball”. Përgëzoj stafin akademik dhe nxënësit për këto emocione të veçanta që na dhuruan në ditën e flamurit!
E ardhmja jonë është e ndritur kur shohim të rinj e të reja kaq të talentuar!
Gëzuar 28 Nëntorin!

Të fundit