18/06/2024
27.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Sot si pasojë e Covid 19, ka ndëruar jetë një ndër zjarrfikësit më të dalluar të Shkupit, Nuredin Mustafa, informon Zhurnal.

Mustafa ishte pjesë e Njësitit të Zjarrfikësve në Qytetin e shkupit.

Ai deri tani ishte pjesëtar i shumë aksioneve ku ka shpëtuar shumë jetë dhe ka qenë i njohur dhe i dashur në rrethin e vet.//Zhurnal.mk

Të fundit