22/07/2024
20.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Del nga rruga një makinë në aksin Manastir – Demir Hisar, lëndohen rëndë dy persona

MPB njofton se Dje në orën 07:00 në Stacionin Policor Demir Hisar është raportuar se në rrugën rajonale Manastir – Demir Hisar në vendin e quajtur “Çagor”, automjeti i pasagjerëve “Volkswagen Carp” me shenja regjistrimi Manastir, i drejtuar nga 19 vjeçari N.R. nga Krusheva, ka dalë nga rruga.

“Në aksident lëndime të rënda kanë pësuar pasagjerët e tij M.K (18) nga fshati Vërboec i Krushevës dhe P.R.(45) nga Krusheva, të diagnostikuar në Spitalin klinik të Manastirit”.

“Inspektim është kryer nga një ekip inspektues nga DPB Demir Hisar”, thonë nga MPB.

Të fundit