15/06/2024
17.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Deri të premten mot i ngrohtë, fundjava jostabile me rënie të lehtë të temperaturave

Deri të premten do të mbizotërojë mot i qëndrueshëm dhe shumë i ngrohtë. Të Premten nga fundi i ditës në pjesët lindore do të ketë paqëndrueshmëri të izoluar, ndërsa në ditët e fundjavës në shumë vende do të mbajë mot jostabil, me shi të rrëmbyeshëm, shtrëngata dhe erëra të forta.

Të fundit