25/06/2024
17.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fatime Fetai: Të akuzuarit e morën dënimin e merituar, të arrestohen menjëherë (Video)

Pas shpalljes së dënimit me burg të përjetshëm të Halil Demirit, Agim dhe Afrim Ismailoviqit, për rastin “Monstra”, si dhe dënimit me 15 vite për Fejzi Hazirin dhe 9 vite për Haki Hazirin, fjalën e ka marrë prokurorja Fatime Fetai.
Siç raporton gazeta Lajm, Fetai ka thënë se të akuzuarit morën dënimin e merituar dhe ka kërkuar që menjëherë të arrestohen,për shkak të rrezikut për të ikur.

https://fb.watch/3QACcxoOE3/

Të fundit