28/11/2023
4.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fëmijë me shenja në fyt, detaje nga vdekja e 3-vjeçarit në kopsht

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vdekjen e 3-vjeçarit në një kopsht privat në Fier. Burime bëjnë me dije se fëmija ka shkuar pa shenja jete në spitalin e Fierit. Kanë qenë edukatorët ato që e kanë shoqëruar.

Nga këqyrja, i janë konstatuar shenja në qafë.

Turpi i pajetë i të miturit është përcjellë për në morg dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes./albeu.com

Të fundit