19/06/2024
25.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fillojnë bisedimet mes LSDM-së dhe BDl-së

TV21 mëson se kanë filluar formalisht bisedimet në mes të partive fituese në zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut.

Më përpara kishte zëra se partitë fituese veç më kanë nisur negociatat për formimin e Qeverisë, por sot burime nga të dyja partitë fituese konfirmojnë për TV21 se këtë prej sot do ta bëjnë edhe formalisht.

Më shumë detaje do të mësoni gjatë orëve në vazhdim.

Të fundit