17/06/2024
25.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjendet i vdekur një burrë në një objekt të braktisur në zonën e Qendrës në Shkup

Në një objekt të braktisur në zonën e Qendrës në Shkup është gjetur një person i vdekur mashkull, njoftoi dje MPB.

Nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore kanë konfirmuar vdekjen dhe është kryer hetimi.

Për momentin nuk ka të dhëna për identitetin e burrit dhe as nëse vdekja ka qenë e dhunshme. Trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Të fundit