24/05/2024
19.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjendet i vdekur një person nga Shkupi, nuk ka shenja dhune

Siç njoftojnë nga SPB Shkup, një 76 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në buleveadrin ‘Aradhat partizane’.

Sipas MPB-së, nuk është konstatuar vdekje me dhunë ndërsa gjatë heqjes së trupit ka intervenuar Njësia kundër zjarrit dhe policia, njofton Telegrafi Maqedoni.

Rastin e vërtetuan edhe nga SPB Shkup ku thanë se bëhet fjalë për 76 vjeçari G.B.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi./Telegrafi/

Të fundit