21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen.

Raportohet se një veturë e tipit “Golf 5”, me të cilën supozohet se janë larguar grabitësit i është vënë flaka. Vetura nga ana e pjesëtarëve të policisë është gjendur në afërsi të Lumit “Serava” tek varrezat e qytetit në Butel.

Të fundit