22/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

IN MEMORIAM: NDAHET NGA JETA DR.FEMI DEMIRI

Pas një sëmundjeje të rëndë ka ndëruar jetë mjeku pulmolog Dr. Femi Demiri. Nëpër rrjetet sociale mjek, kolegë, të afërm e miq po japin mesazhe lamtumirëse duke cmuar lartë punën e tij në shërbim të pacientëve. Me këtë rast telegram ngushëllimi ka dërguar edhe Oda e Mjekëve të Maqedonisë së Veriu. Shprehim ngushëllimet e sinqerta familjes, kolegëve dhe miqëve të Dr Femi Demirit, specialist Pneumofiziolog, për humbjen e një kolegu të sinqertë, profesionisti të dalluar dhe miku të çmuar. Qoftë i përjetshëm kujtimi për Dr. Femiun – thuhet në telegramin e Odës së Mjekëve të nënshkruar nga Ylber Besimi.

Të fundit