18/06/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka.

Sipas Xheraldina Vulës – koleges së saj për 15 vjet në “Diçka po zihet”, Ceka nuk i ka mbijetuar virusit COVID-19.

Ceka ishte autore e librave të 1000 receta”, dhe “Receta me gatime tradicionale”.

Ajo la pas vetës një vajzë dhe dy djem.

Të fundit