22/04/2024
7.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kasami: Gjenerata e re, e bënë ndryshimin/Bogovina i tha PO Fatmirit

“Gjenerata e re padyshim që di ta bëj ndryshimin më së miri. Bogovina sonte i tha PO Fatmir Sabriut dhe Lëvizjes BESA!”, ka theksuar lideri i BESËS, Bilall Kasami, për kandidatin e kësaj partie në komunën e Bogovinës, Fatmir Sabriun.

Të fundit