17/06/2024
25.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kishte rënë në një pus 12 metra të thellë, nxirret i gjallë 3-vjeçari

Një fëmijë 3-vjeçar është nxjerrë i gjallë nga një pus 12 metra i thellë në të cilin kishte rënë, në Nalanda të Indisë, ditën e dielë.

Shivan Kumar po luante pranë pusit të hapur kur ra brenda tij. Para se të nxirrej, një kamera u fut në pus për të monitoruar gjendjen e fëmijës.

Operacioni i shpëtimit zgjati plot 6 orë dhe fatmirësisht 3-vjeçari u nxor i gjallë dhe u dërgua në spital.

Të fundit