24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Krerët e VV në Strugë tek Ziadin Sela, çka po përgatitet?

Vetëvendosja në Strugë me Ziadin Selën për aktivitetet në Maqedoni

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot ka pasur një takim me Bekim Qoku, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Vetvendosjes,Glauk Konjufcën dhe Mefail Bajqinovcin.

Siç mësohet gjatë takimit të sotshëm është biseduar për bashkëpunimin mes LV dhe ASH.  Ina.mk

Të fundit