25/04/2024
7.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari: Gëzuar festën e Mbretit Kuq e Zi Rroftë Flamuri shqiptar {Video}

Të nderuara zonja dhe zotërinj të dashur gostivaras dhe shqiptar.Sot është festa e Flamurit tonë i cili është i dashur për ne si çdo Flamur për kombin e tij.

Por ka një veçanti tjetër Flamuri ynë.

Krenarisht ai nuk ka qenë kurrë pushtues.

Duke u bërë shembull paqeje dhe evropjanizimi për shumë qytetërime.

Gëzuar festën e Mbretit Kuq e Zi

Rroftë Flamuri shqiptar

https://www.facebook.com/1265185232/videos/10224341422384245/

Të fundit