24/07/2024
17.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Masaker në Medvegjë. Vriten dy të rinj. Trupat e tyre u gjeten në mal

Dy trupat të të rinjve janë gjetur në rrugët malore. Ai është S.M (33) u gjet në zonën e një fshati afer Medevegjës dhe tjetri P.D (37), njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju referuar burimeve të policisë lokale.

Njëri nga këta burra u gjet me një plagë me armë zjarri në gjoks, në një rrugë lokale, afër një fshati, me trupin e tij të shtrirë pranë një makine që ai zotëronte.

Jo shumë larg vendit, u gjet trupi i D.P. (37 vjeç) nga një fshat në afersi te Medvegjës, i dyshuar për vrasjen e te riut S.M dhe më pas ai vret veten. D.P qëlloi veten në kokë.

Të fundit