25/06/2024
23.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Menduh Thaçi: Pagat e administratoreve dhe arsimtareve te mos preken! (VIDEO)

Sot, kryetari i PDSH-se, Menduh Thaçi se bashku me Komisionin per Shendetesi mbajti konference per shtyp ku foli per gjendjen aktuale me koronavirusin dhe rekomandimet per masat ekonomike.

blob:https://www.youtube.com/6382fa54-bba6-4220-86fe-e5236940b8a8

Të fundit