19/07/2024
21.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mojsova: Hendbollisti kroat nuk pati “shenja të dukshme të dhunës”

Edhe pse tashmë është gjithçka e qartë se hendbollisti kroat vdiq nga plagët e marra nga rrahja, sërish drejtoresha e Klinikës për anestezion, reanimim dhe mjekim intensiv, Maja Mojsova nuk ndërron qëndrim.

Mojsova për “ClickPlus” në “TV21” deklaroi se te i ndjeri Denis Tot nuk janë vërejtur “shenja të dukshme të dhunës”.

“Sa i takon asaj që duket, nuk ka shenja të dukshme, nuk ka pasur mavijosje”, tha Mojsova.

Të fundit