15/06/2024
13.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot me shi në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej -1 deri në 9 gradë celsius.

Të fundit