28/11/2023
4.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i freskët, ndërsa gjatë ditës do të ketë diell dhe vranësira mesatare.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 20 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme parashihet të ketë reshje të shiut.

Të fundit