25/04/2024
8.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe temperatura të larta gjatë gjithë ditën.

Gjatë orëve të pasditës priten të rreshura të shiut në vende të larta.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 17 deri në 29 gradë Celsius.

Gjatë fundjavës do të ketë diell, temperatura të larta dhe rreshje shiu. /Telegrafi/

Të fundit