14/06/2024
22.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira të ndryshueshme ndërsa pasdite me reshje shiu, në male dhe viset më të larta do të ketë reshje të dëborës.

Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jug-lindor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 3 deri në 8 gradë.

Të fundit