24/07/2024
17.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimet veriore dhe veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në 2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri në 17 gradë celsius.

Të fundit