28/05/2024
17.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë deri në mesatare nga pjesa juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 14 gradë celsius.

Në ditët në vazhdim moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje të shiut.

Të fundit