16/07/2024
25.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë celisus.

Në ditët e ardhshme moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Të fundit