14/06/2024
22.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -6 deri në 0, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri në 17 gradë.

Të fundit