22/04/2024
11.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë jostabil dhe me reshje të shiut. Në disa vende do të fryjë edhe erë e fuqishme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 20 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të shiut./Telegrafi/

Të fundit