23/04/2024
6.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Murseli dhe Sela: “Nëndegët Drenovec, Cetinë, Poroj dhe Xhepçisht, të vendosur për ndryshimin e madh më 17 tetor”

“Nëndegët Drenovec, Cetinë, Poroj dhe Xhepçisht, të vendosur për ndryshimin e madh më 17 tetor. Tetova nuk duron më nëpërkëmbjen, nuk njeh frikën e presionin, nuk duron mashtrimin. Kandidati i ASH-AAA, Vullnet Murseli dhe kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, thanë se më 17 tetor, nga Tetova do të bjerë regjimi dhe do të marrë fund terri për shqiptarët e Maqedonisë së Veriut”, ak deklaruar kandidati i ASH-AAA për Tetovën, Vullnet Murseli.

Të fundit