25/06/2024
23.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Në ora 15 Arbër Ademi dhe Venko Filipçe kumtojnë vendimin për vitin shkollor

Përfundoi seanca qeveritare ku është sjellë vendim për vitin shkollor. Për këtë, në ora 15 është caktuar konferencë për media e ministrit të Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi dhe ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Të fundit