17/06/2024
17.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Në Tabanoc pritet deri në 40 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet deri në 40 minuta, ndërsa në Bllacë pritet deri në 20 minuta.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, njoftojnë nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të moderuar./Telegrafi/

Të fundit