20/06/2024
22.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Gjatë ditës së sotme Komisionin Rregullator për Energjetikë (KRRE) do të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme.

Çmimet e reja KRRE-ja pritet ti publikoj kah mesdita.

Përkujtojmë se javëve të fundit me vendim të KRRE-së kishte ngritje të çmimeve të derivateve të naftës.

Të fundit