25/04/2024
7.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një automobil ka rënë në lumin Vardar te spitali Axhibadem Sistina (drejtpërdrejtë)

Në vijim është aksioni për tërheqjen a automobilit, i cili ka rënë në lumin Vardar në afërsi të urës për këmbësorë te spitali Axhibadem Sistina.

Ekipet të njësisë zjarrfikëse dhe njesisë së zhytësve pranë MPB-së janë duke tentuar të tërheqin automjetin. Tani për tani nuk dihet nëse ka njerëz në automjet. bsh/

blob:https://www.facebook.com/634e3e7e-f660-41c3-95c5-99acfa55e4f5

Të fundit