15/06/2024
18.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nuk përjashtohet mundësia e karantinës, tha Filipçe

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi se nuk përjashtohet mundësia për karantinë në vend.

Sipas tij, të rinjtë nuk i respektojnë masat parandaluese dhe vazhdojnë me komunikim dhe kjo bën bartjen e virusit.

Filipçe thotë se gjatë periudhës që vjen do të shihen rezultatet e orës policore.

Ndryshe, ora policore në Maqedoni filloi nga java e kaluar dhe do të zgjasë deri më 22 mars.

Të fundit