24/05/2024
19.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nxirret automobili që kishte rënë në Vardar tek spitali Axhibadem Sistina (drejtpërdrejtë)

 

Ekipet e Njësisë së zjarrfikësve dhe njësia e zhytësve pranë MPB-së paraditen e sotme e kanë nxjerr automobilin që ka rënë në Lumin Vardar në afërsi të urës për këmbësorë tek spitali Axhibadem Sistina.

Bëhet fjalë për automobilin “folksvagen polo” dhe sipas njohurive të para në të nuk ka njerëz.

Automobili është nxjerr me ndihmën e kabllove që i vendosën ekipet e shpëtimit. fb/

 

blob:https://www.facebook.com/98bd9d4a-ba20-4334-9a46-0dec01256f59

Të fundit