03/03/2024
8.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Osmani dhe Mishell bëjnë mbikëqyrjen e projekteve të financuara nga BE

Kryetari i Këshillit Evropian, Sharl Mishel, ka qëndruar për vizitë në Maqedoni të Veriut. Gjatë vizitës, Mishel është takuar me kreun shtetëror duke diskutuar për temat aktual dhe procesin e interegrimeve, shkruan GazetaExpress.

Zëvendëskryeministri Osmani bashkë me Mishel-in kanë bërë mbikëqyrjen e projekteve te financuara nga BE. Bashkë me Osmanin dhe Mishelin ishte ministri Nuredini, Samuel Zhbogar dhe shumë figura tjera politike./GazetaExpress/

Të fundit