23/04/2024
7.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pakoja e pestë ekonomike në shkurt

Pas Krishlindjeve do të nisin diskutimet me ekspertët mbi pakon e pestë ekonomike, deklaroi Kryeministri Zoran Zaev, mbi pyetjen se kur do të realizohet pakoja e re e paralajmëruar ekonomike.

Ai tha se gjatë muajit janar do të realizohen bisedimet dhe do të nxirren konkluzione me ekspertët ekonomikë, me çka kah fillimi i shkurtit pritet të nis zbatimi i kësaj mase, përcjell TV21.

Të fundit