23/05/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pas gjashtë vjetësh, pse u nda çifti i famshëm i shoubizit?

Taylor Swift ka lënë të kuptohet se çfarë çoi në ndarjen e saj nga Joe Alwyn, duke sugjeruar se aktori anglez nuk donte të martohej me të.

Të premten, fituesja e Grammy publikoi një këngë të re të titulluar “You’re Losing Me”.

Ndonëse ajo ende nuk ka konfirmuar nëse kënga ka të bëjë me Alwyn-in, dyshja ndanë rrugët e tyre muajin e kaluar pas më shumë se gjashtë vitesh lidhje.

“Ti thua, ‘Nuk e kuptoj’, dhe unë them, ‘E di që nuk e kupton’, fillon ajo, sipas Genius. “Ne menduam se një kurë do të vinte me kalimin e kohës; tani, kam frikë se nuk do të ndodhë.”

Në para-korin, Swift pyet veten: “A e hedh jashtë gjithçka që ndërtuam apo e mbaj?” para se të pranojë, “Po lodhem edhe për një feniks. Gjithmonë ngrihet nga hiri.”

“Ndal, po më humbisni,” përsërit ajo disa herë në kor, duke shtuar: “Zemra ime nuk do të fillojë më për ju.”

 

Të fundit