24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Për 24 orë janë regjistruar 355 shkelje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 355 shkelje për mosmbajtje të mbrojtjes personale në fytyrë.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon deri te qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim që të përballen me Kovid-19. mb/

Të fundit